Služby

Čo urobiť v prípade poruchy, alebo havárie garážovej , priemyselnej brány?
Spoločnosť ZENIT Trade s.r.o. Komárno vykonáva záručný a pozáručný servis na viacero typov sekčných brán. Na garážové a priemyselné brány máme v ponuke náhradné diely, ktoré sa bežným opotrebovaním časom zničia. Týka sa to hlavne torzných a ťažných pružín, oceľových laniek, koliesok, tesniacich gúm, diaľkových ovládačov a pohonných jednotiek.

 

Technická dokumentácia
Vieme Vám poskytnúť predĺženú záruku na základe servisnej zmluvy, podľa požiadavky Vám zabezpečíme východiskovú revíziu, revíziu zdvíhacích zariadení aj elektrickú revíziu.

 

Náhradné diely a samostatné diely garážových a priemyselných brán.
Držíme na sklade široký sortiment náhradných dielov, aby sa dala uskutočniť čo najrýchlejšia oprava poškodenej brány.Vieme Vám zabezpečiť požadovaný typ diaľkového ovládača a nakódovať ho do prijímača elektroniky.
Sú zákazníci, ktorý sekčnú garážovú bránu majú a niektorý z komponentov sa mu zapáči – v zmysle slova že si niečo potrebujú ´´zmajstrovať´´ a daný komponent by im poslúžil. Ak potrebujete náhradný diel (pánt, uholník, vedenie, lanká, kolieska, gumy pružinu, panely brány) kontaktujte nás mailom alebo telefonicky.

1
2
3
4
5

1
2
3
4
5

1
2
3
4
5

ZENIT Trade s.r.o.